Trwa ładowanie...

Low-Code

Pomagamy organizacjom w transformacji cyfrowej poprzez usprawnienie i automatyzację procesów biznesowych.

Platforma low-code pozwala na:
- tworzenie dedykowanych aplikacji biznesowych,
- automatyzację i standaryzację procesów,
- kontrolę i optymalizację ponoszonych kosztów.

 


UŻYTKOWNICY

Nasze rozwiązania są wsparciem dla programistów, uwalniają zespoły IT od konieczności wykonywania powtarzalnych czynności. Użytkownicy platform low-code, zamiast pisać każdą linijkę kodu dla określonej aplikacji, tworzą projekty za pomocą interfejsów graficznych typu „drag & drop”, co przyspiesza proces dostarczania potrzebnych aplikacji oraz ich uruchamiania. Technologia low-code pozwala dostarczać gotowe aplikacje w niespełna kilka tygodni.

Programowanie niskokodowe otwiera również zupełnie nowe możliwości przed pracownikami działów marketingu, sprzedaży czy księgowości. Mogą oni tworzyć aplikacje przy wsparciu ze strony informatyków. Nie muszą posiadać specjalistycznej wiedzy i doświadczenia z obszaru IT, wystarczy znajomość biznesu.

 

MODUŁY

Projektowanie poprzez platformę nAxiom jest możliwe dzięki 4 modułom:

 

DATA MODELER
Graficzny kreator modelu danych, za pomocą którego można projektować zestawy danych (atrybutów) opisujących obsługiwane w platformie procesy, formularze czy aplikacje. Pozwala na definiowanie zarówno zestawów własnych danych aplikacji, jak i korzystanie z danych znajdujących się w zewnętrznych systemach informatycznych.

 

WORKFLOW MANAGER
Uniwersalny, wydajny i parametryzowalny silnik workflow, który pozwala modelować i obsługiwać dowolne procesy biznesowe, technologiczne i hybrydowe. Dostępny w module graficzny interfejs projektowania przepływu zadań i obiegu dokumentów umożliwia pracownikom posiadającym wiedzę biznesową samodzielne definiowanie obowiązujących reguł bez konieczności angażowania specjalistów IT.

 

DOCUMENT MANAGER
Moduł zawierający pakiet narzędzi do przetwarzania dokumentów w każdej postaci i w dowolnym celu. Rozpoznaje i odczytuje z nich dane występujące zarówno w postaci tekstowej, jak i graficznej (skan, pdf). Wyposażony jest w narzędzia konwersji, które zapewniają automatyczną obróbkę plików Excel (odczyt danych, generowanie zestawień) oraz Word (raporty, szablony wydruków). Wersjonowanie dokumentów, porównywanie zmian, udostępnienia, archiwizacja i wyszukiwanie to tylko niektóre z licznych funkcjonalności modułu.

 

UX/UI BUILDER
Zaawansowane narzędzie do graficznego modelowania interfejsów użytkownika. Pozwala łatwo i szybko tworzyć nowe aplikacje, formularze, listy czy raporty za pomocą predefiniowanych szablonów i wizzardów. Krok po kroku prowadzi użytkownika do celu, jakim są wielokanałowe i ergonomiczne rozwiązania biznesowe.