Trwa ładowanie...

NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA INFORMATYCZNE

CO NAS INSPIRUJE

IT jest w dzisiejszych czasach aż zanadto skomplikowane: Zmuszone stale skupiać się na brakach, nie może odpowiednio wspierać firmy w jej rozwoju. Wierzymy, iż rozwiązaniem jest w tej sytuacji uproszczenie infrastruktury IT, stwarzające przestrzeń dla nowych pomysłów i kreowania wartości. Stąd też nieszablonowość uznajemy za nasze motto przewodnie.

Prawdziwie dobre rozwiązania nie zawsze są proste. Bywa, że wymykają się schematom. Nieszablonowe rozwiązania zwiększają wytrzymałość, elastyczność i użyteczność, a jednocześnie redukują dziki wzrost, nakład pracy oraz koszty.

Nieszablonowość stanowi nasze centrum zainteres­owania. Skupiamy się na infrastrukturze IT dla przedsiębiorstw.

Jesteśmy pasjonatami technologii, a dzięki pragmatyzmowi i dużemu doświadczeniu znajdujemy odpowiednie rozwiązania dla olbrzymiej palety produktów.

W ten sposób tworzymy podstawy dla cyfrowej przyszłości przedsiębiorstw.

Kompetencje

Naszym celem jest dopasowanie IT dla konkretnego Klienta. Sprawdzamy użyteczność i zalety nowych koncepcji producenckich oraz technologii w środowiskach typowych dla firm.

Nasi Klienci mogą być pewni, że polecane przez nas produkty doskonale spełniają ich wymagania. Wybieramy najlepszych producentów i opcje produktów, dbając w ten sposób o bezpieczeństwo na przyszłość. Opracowujemy praktyczne plany wykorzystania nowych technologii w przedsiębiorstwach i udostępniamy – bez ryzyka – innowacje oraz nowości, jak również zapewniamy rzeczywistą przewagę konkurencyjną.

Technologie

Data center

Wymagania wobec ekip IT w przedsiębiorstwach zdają się nie mieć końca. Coraz nowsze technologie i komponenty skutkują niespotykaną złożonością oraz ogromnym zapotrzebowaniem na zasoby i know-how.

IT w przedsiębiorstwach często nie jest w stanie wygrać tego wyścigu i dla dalszego rozwoju firmy może stanowić potencjalne zagrożenie bycia wąskim gardłem.
Czytaj dalej

Modern workspace

Przedsiębiorstwa profitują ze swojej szybkości, elastyczności i know-how. Ten potencjał można w pełni wykorzystać tylko dzięki skutecznej komunikacji i płynnej współpracy przy projektach. Nowoczesne rozwiązania w miejscu pracy zbliżają Twoje zespoły – niezależnie od czasu i miejsca. Również tu obowiązuje zasada: naprawdę dobre rozwiązania nie muszą być schematyczne.

Enterprise Workplace jest na wyciągnięcie ręki – skorzystaj z niego!
Czytaj dalej

Doradztwo i współpraca

IT w żadnym przedsiębiorstwie nie może samo w sobie reprezentować wymaganej obecnie rozpiętości i złożoności know-how. Nie jest to możliwe ani personalnie, ani ekonomicznie. Inteligentne wewnętrzne IT koncentruje się na wybranych kluczowych kompetencjach, takich jak zarządzanie wymaganiami w specjalistycznych działach oraz koordynuje usługi zewnętrzne i ekspertów w celu skutecznego wdrożenia. Dla przedsiębiorstw istotne jest, aby z kilkoma partnerami – w atmosferze wzajemnego szacunku – móc w pełni zaspokoić wszystkie wymagania.
Czytaj dalej

Nasi partnerzy

W minionych latach umocniliśmy współpracę z naszymi partnerami technologicznymi.
W Polsce jesteśmy jednym z największych partnerów Dell Technologies, wiodącego oferenta sprzętu i oprogramowania dla infrastruktury IT.
Blisko współpracujemy również z Microsoft, Hewlett Packard Enterprise, HP Inc., IBM, Oracle, Fujitsu oraz Veeam Software. Nasze zaangażowanie we współpracę z Dell Technologies zaowocowało przyznaniem nam statusu Platinum Partner.

Posiadamy liczne certyfikaty z zakresu IT.

Certyfikaty

Kontakt

Siedziba firmy Zielona Góra ENERGYIT Sp. z o.o. ul. Kościelna 1/3
65-064 Zielona Góra
NIP: PL973-101-09-40
REGON: 081085542
SĄD REJONOWY W ZIELONEJ GÓRZE,
VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRS
Kapitał zakładowy: 200 000,00 ZŁ
Tel.: 68 42 27 470 Fax: 68 42 27 482
Biuro Warszawa ul. Kolejowa 45 U12
01-210 Warszawa
tel.: 501 752 848